Mieszkania wyrastają w Krakowie jak grzyby po deszczu

25 kwietnia, 2019

Jeżeli ktoś się zastanawia czy lepiej kupić używane mieszkanie od osób, które niekoniecznie muszą nam wyjawić całą prawdę o mieszkaniu, które planujemy zakupić, czy też skorzystać z odrobinę droższej opcji i kupić mieszkanie bezpośrednio od dewelopera, wówczas zdecydowanie lepiej jest skorzystać z tej drugiej alternatywy.

Nowe czy używane – jakie mieszkanie wybrać

mieszkanie w krakowieKupno mieszkania od dewelopera zapewne bardziej odbije się na zasobności naszego portfela, jednak pozwoli nam na posiadanie naszego własnego lokum, którego stan jest poświadczony na umowie zgodnie ze stanem na dzień, na który przypada podpisywana przez nas umowa. Mieszkając na południu Polski mamy naprawdę wielki wybór różnych mieszkań na bardziej i mniej ekskluzywnych osiedlach mieszkaniowych. W Krakowie powstało oraz buduje się kilkanaście tysięcy nowiuteńkich mieszkań, które tylko czekają na swojego właściciela. Mieszkania rozchodzą się jak ciepłe bułeczki, zwłaszcza, że niektóre z ofert są bardzo korzystne w porównaniu z ich konkurentami.

Zobacz również: Jak szybko wykończyć mieszkanie w stanie deweloperskim

Lokalizacja mieszkań w centrum Krakowa

Mieszkania w Krakowie wybudowane w ścisłym centrum w pobliżu Wawelu są zdecydowanie droższe od mieszkań zlokalizowanych na przedmieściach lub we wschodniej części Krakowa. Te mieszkania cechują się nie tylko korzystniejszymi cenami za ich kupno, ale również dają nam możliwość cieszenia się mniejszym hałasem oraz natężeniem ruchu ulicznego. Dzięki takiej lokalizacji oraz korzystniejszym warunkom finansowym, klienci bardzo chętnie decydują się na zakup mieszkań w okolicy nie będącej w bezpośrednim centrum. Specjalnie przeprowadzona ankieta dotycząca popularności mieszkań w stanie deweloperskim pokazuje, jak wielkim zainteresowaniem cieszą się nowo budowane osiedla mieszkaniowe w naszej byłej stolicy. Ich popularność jest intensyfikowana poprzez napływającą ludność, zwłaszcza z zachodu Europy, która coraz częściej postanawia osiedlić się na stałe w obrębie naszego kraju. Kolejne budowane osiedla mieszkaniowe w Krakowie będą starały się wszystkich pogodzić i zapewnić lokum wszystkim osobom, które są zainteresowane kupnem.

Zobacz także: Jak dobrać kolory w mieszkaniu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*